Jak powiedział prezes Agencji Rozwoju Miasta Siedlce Mirosław Pawłowski pierwsze roboty przy budowie aquaparku idą zgodnie z planem.
W minionym tygodniu wykonano już 70% robót ziemnych. Do końca sierpnia zostaną zrobione wszystkie wykopy, plac ma zasilanie elektryczne. Kolejny etap to wylanie żelbetowej niecki służącej za podstawę, potem powstanie murowana konstrukcja łącznie z dachem.
Harmonogram prac przewiduje, że do zimy zostanie wykonany stan surowy zamknięty.





tak samo jak i obwodnica do końca wakacji
troche więcej wiary 🙂 myśle że jak pogoda nie przeszkodzi to możemy się spodziewać dotrzymania słowa 🙂