Jest kolejna inwestycja w ramach budżetu obywatelskiego Siedlec. Tym razem to duża, drewniana wiata z miejscem na ognisko.
Kosztowała niecałe 150 tysięcy złotych. Zima co prawda w pełni, ale można już myśleć o imprezach na wiosnę.
Jest kolejna inwestycja w ramach budżetu obywatelskiego Siedlec. Tym razem to duża, drewniana wiata z miejscem na ognisko.
Kosztowała niecałe 150 tysięcy złotych. Zima co prawda w pełni, ale można już myśleć o imprezach na wiosnę.
Oby była monitorowana, bo zaraz zdewastują.
150 tysięcy 😧
Jak nie będzie monitorowana,to żeby z niej nie zrobiono dużego ogniska.Malo to idiotów po mieście chodzi .Uważam,że są potrzebniejsze inwestycje w naszym mieście.
150 tysięcy????? Ludzie! to o9na ze złota ??
Można się dowiedzieć gdzieś o kosztorysie
Było głosować a nie teraz zrzędzić:)
A szydzili z Silnika ,że budynek nad zalewem taki drogi.Swoja droga,ktoś powinac ogarnąć zasady panujące w budżecie obywatelskim,aby w przyszłości nie występowały takie kwiatki jak ten ,czy kabina w bibliotece.To są nasze wspólne pieniądze.
W niedługim czasie pójdzie z dymem jak się rozbawi towarzystwo
Koszt 150tys.to razem z gruntem pod wiatę ?????😉😀
A mi się podoba. Teren wokół zalewu tak bardzo się zmienił i wypiękniał, że już nie ma wstydu jak ktoś przyjedzie do miasta. Wiata to kolejne fajne miejsce do odpoczynku. A jak się nie podoba to rusza kolejna edycja budżetu, proszę zgłaszać super pomysły.