
Centrum Kultury i Sztuki zaprasza w niedzielę, 27 lipca o godz. 20. na ostatnią odsłonę tegorocznych Teatralnych Spotkań pod Muralem i spektakl „Randka w bistro”.
Bistro Bursztyn to miejsce, które upodobał sobie Tadeusz na randki w ciemno z kolejnymi kobietami. Uwielbia takie życie, tak samo jak apetyczną i mądrą Wandę – właścicielkę Bistro. Każda kolejna randka Tadeusza to prawdziwa niespodzianka, bo i kobiety na nią przychodzące są skrajnie różne. Jedyną krytykującą zachowanie Tadeusza kobietą jest kelnerka Lucynka, która pracując w Bistro przygotowuje się jednocześnie do kariery na scenie. Jej piosenki doskonale komentują zdarzenia w Bistro u Wandy. Czy przyjdzie opamiętanie na Tadeusza? Czy znajdzie tę właściwą? Co dzieje się z kobietami, które wychodzą z Tadeuszem po randce z Bistro Bursztyn?
W rolach głównych: Marzanna Graff, Aleksander Mikołajczak, wokal: Julia Pękalska.
Reżyseria: Karol Stępkowski,
Scenariusz: Marzanna Graff.
Muzyka: Bartek Piasecki, słowa piosenek: Aleksandra Potrykus.
Produkcja: Mam Teatr.
Spektakl realizowany w ramach projektu muraLOVE koncertowo i teatralnie.
Organizatorzy: Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce, Samorząd Województwa Mazowieckiego, Siedlce Miasto Przyjazne.
W razie deszczowej pogody spektakl przeniesiony zostanie do Centrum Kultury i Sztuki.
reklama




