Trwa termomodernizacja budynku „B” Szkoły Podstawowej nr 5 im. Władysława Rawicza. Placówka zyska nowoczesne rozwiązania, które zapewnią lepszą izolację zimą, a to zmniejszy koszty utrzymania.

Zakres prac obejmuje: ocieplenie fundamentów, ścian zewnętrznych i stropu. Wymienione zostaną także okna i drzwi.
Budynek przejdzie modernizację instalacji grzewczej, ciepłej wody użytkowej oraz zyska nowoczesne oświetlenie w tym oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne.
Wartość robót wynosi ponad 2 miliony 200 tysięcy zł.





Jedyna szkoła w Siedlcach w której w czasie przerw obowiązywał ruch okrężny w czasie przerw pod czujnym okiem kierownika szkoły Pana Jakubowskiego.Tak było w latach szescdziesatych ubiegłego wieku.Pozdrawiam absolwentów z tamtego okresu.
W latach siedemdziesiątych też tak było. To była szkoła 🙂 Pan Jakubowski klasa, kultura. Pozdrawiam absolwentów siedleckiej Piątki.
A nie można zostawić tak tych pięknych cegieł?