Strona głównaSiedlceBędzie cieplej i nowocześniej. "Piątka" przechodzi termomodernizację

Będzie cieplej i nowocześniej. „Piątka” przechodzi termomodernizację

Trwa termomodernizacja budynku „B” Szkoły Podstawowej nr 5 im. Władysława Rawicza. Placówka zyska nowoczesne rozwiązania, które zapewnią lepszą izolację zimą, a to zmniejszy koszty utrzymania.

Budynek z wieloma oknami i czerwoną ceglaną elewacją.

Zakres prac obejmuje: ocieplenie fundamentów, ścian zewnętrznych i stropu. Wymienione zostaną także okna i drzwi.

Budynek przejdzie modernizację instalacji grzewczej, ciepłej wody użytkowej oraz zyska nowoczesne oświetlenie w tym oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne.

Wartość robót wynosi ponad 2 miliony 200 tysięcy zł.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

3 KOMENTARZE

  1. Jedyna szkoła w Siedlcach w której w czasie przerw obowiązywał ruch okrężny w czasie przerw pod czujnym okiem kierownika szkoły Pana Jakubowskiego.Tak było w latach szescdziesatych ubiegłego wieku.Pozdrawiam absolwentów z tamtego okresu.

  2. W latach siedemdziesiątych też tak było. To była szkoła 🙂 Pan Jakubowski klasa, kultura. Pozdrawiam absolwentów siedleckiej Piątki.

DODAJ KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Logo Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach