Strona głównaSportPogoń Siedlce z domowym zwycięstwem

Pogoń Siedlce z domowym zwycięstwem

Podopieczni trenera Adama Noconia pokonali przed własną publicznością Polonię Bytom 2:0. Bramki dla „biało-niebieskich” zdobyli z karnego Marcin Flis (54 min) i Damian Szuprytowski (66 min).

Pogoń Siedlce z 7 punktami na koncie znajduje się w tej chwili na 11. miejscu w tabeli 1 ligi. Za tydzień na wyjeździe drużyna zmierzy się z Górnikiem Łęczna. Początek meczu o 19.30.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

DODAJ KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Logo Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach