Miniony weekend na drogach powiatu siedleckiego mógł zakończyć się tragedią, na szczęście policjanci w porę wyeliminowali z ruchu dwóch nietrzeźwych kierowców.
W sobotę, 20 września w miejscowości Topórek, policjanci zatrzymali 50-letniego mieszkańca powiatu siedleckiego, który kierował skuterem po drodze publicznej. Badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 4 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, a jego pojazd trafił na strzeżony parking.
Dzień wcześniej, w piątek na ul. Kaszubskiej w Siedlcach, patrol policji zatrzymał 57-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna kierował motocyklem, mając w organizmie prawie promil alkoholu. Dodatkowo, jak się okazało, posiadał 2 aktywne zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych. On również trafił do policyjnego aresztu, a motocykl przekazano wskazanej przez niego osobie.




