Strona głównaSportRugbiści zapraszają na sobotni mecz z Arką

Rugbiści zapraszają na sobotni mecz z Arką

Awenta Pogoń Siedlce zaprasza w sobotę, 27 września o godz. 16.00 na mecz Ekstraligi Rugby z aktualnym liderem tabeli RC Arka Gdynia.

Emocji na pewno nie zabraknie, bo Pogoń podrażniona remisem 17:17 z Ogniwem Sopot zrobi wszystko żeby to spotkanie wygrać.

Bramy stadionu na ul. Jana Pawła II 6 będą otwarte od godz. 15.00.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

DODAJ KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Logo Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach