Pod wiaduktem garwolińskim pojawiły się tabliczki „Zejdź z roweru. Dziękuję”. To sposób na „zmuszenie” rowerzystów, by pod wiaduktem przeprowadzali swoje rowery.
Od lat toczy się dyskusja o tym, że niektórzy rowerzyści, a ostatnio także użytkownicy hulajnóg pod wiaduktem jeżdżą bardzo szybko, zwłaszcza w kierunku centrum miasta, bo wtedy jest z górki i można się rozpędzić. To stwarza zagrożenie dla pieszych, ale samych miłośników jednośladów.
Problem ten był tez wielokrotnie poruszany podczas komisji i sesjach rady miasta
Miejmy nadzieję, że tabliczki wystarczą.





Ustawić patrol i mandaciki. Kara finansowa najszybciej uczy rozumu.
Zakaz dla hulajnóg elektrycznych i surowe kary dla tych, którzy łamią zakazy.
Długo te tabliczki nie powiszą, jedna już zdewastowana.
A rowerzyści i tak jeżdżą tak jak jeździli.
Kto ma trochę kultury to się zastosuje 🤔
Tabliczki już wszystkie zdewastowane. Dla podludzi były zbyt trudne do uszanowania