Strona głównaSiedlceTabliczki "Zejdź z roweru. Dziękuję" pod wiaduktem

Tabliczki „Zejdź z roweru. Dziękuję” pod wiaduktem

Pod wiaduktem garwolińskim pojawiły się tabliczki „Zejdź z roweru. Dziękuję”. To sposób na „zmuszenie” rowerzystów, by pod wiaduktem przeprowadzali swoje rowery.

Od lat toczy się dyskusja o tym, że niektórzy rowerzyści, a ostatnio także użytkownicy hulajnóg pod wiaduktem jeżdżą bardzo szybko, zwłaszcza w kierunku centrum miasta, bo wtedy jest z górki i można się rozpędzić. To stwarza zagrożenie dla pieszych, ale samych miłośników jednośladów.

Problem ten był tez wielokrotnie poruszany podczas komisji i sesjach rady miasta

Miejmy nadzieję, że tabliczki wystarczą.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

5 KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Logo Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach