Piękny widok do porannej kawy, dzięki dzieciom swoich sąsiadów, miał dzisiaj Siedlczanin Tomasz Końko. – Grzech taką niespodzianką nie podzielić się z innymi – napisał w wiadomości do nas.
W czasie kiedy pozytywnych wiadomości i zdjęć w przestrzeni medialnej jest jak na lekarstwo, informacja o tak pomysłowych sąsiadach nie może być zignorowana 🙂 Piątek, piąteczek, piątunio dla mieszkańców kilku bloków przy ul. Mieszka I w Siedlcach stał się jeszcze przyjemniejszy kiedy za swoimi oknami zobaczyli taki jesienny uśmiech.

– To wieczorne dzieło dzieci naszych sąsiadów. Grzech taką niespodzianką nie podzielić się z innymi – napisał w wiadomości do nas zachwycony Siedlczanin Tomasz Końko dodając, że poranna kawa miała dzięki temu lepszy smak.
Bardzo dziękujemy za zdjęcia i bijemy brawo dla pozytywnych dzieci z osiedla. Uśmiech w trawie.




