Strona głównaSiedlceUśmiech na trawniku. Dzieci "zrobiły dzień" swoim sąsiadom

Uśmiech na trawniku. Dzieci „zrobiły dzień” swoim sąsiadom

Piękny widok do porannej kawy, dzięki dzieciom swoich sąsiadów, miał dzisiaj Siedlczanin Tomasz Końko. – Grzech taką niespodzianką nie podzielić się z innymi – napisał w wiadomości do nas.

W czasie kiedy pozytywnych wiadomości i zdjęć w przestrzeni medialnej jest jak na lekarstwo, informacja o tak pomysłowych sąsiadach nie może być zignorowana 🙂 Piątek, piąteczek, piątunio dla mieszkańców kilku bloków przy ul. Mieszka I w Siedlcach stał się jeszcze przyjemniejszy kiedy za swoimi oknami zobaczyli taki jesienny uśmiech.

Uśmiech ułożony z jesiennych liści na trawniku przed blokiem.
Po takiej niespodziance od sąsiadów – kawa smakuje lepiej Fot. T. Końko

– To wieczorne dzieło dzieci naszych sąsiadów. Grzech taką niespodzianką nie podzielić się z innymi – napisał w wiadomości do nas zachwycony Siedlczanin Tomasz Końko dodając, że poranna kawa miała dzięki temu lepszy smak.

Bardzo dziękujemy za zdjęcia i bijemy brawo dla pozytywnych dzieci z osiedla. Uśmiech w trawie.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

DODAJ KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Logo Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach