Strona głównaSportPodziękowania dla Wysockiej i Dąbrowskiej

Podziękowania dla Wysockiej i Dąbrowskiej

Siedlczanki są najlepsze: biegają najszybciej i rzucają najdalej – bez względu na wiek. Na sesji rady podziękowano Marzenie Wysockiej i Beacie Dąbrowskiej.

Beata Dąbrowska z czasem 2:59:59 wygrała w ostatnim czasie bieg Ladies Running Club 10K Road Race, organizowany na Malcie.

Marzena Wysocka, trenerka Siedleckiego Klubu Sportowego „Feniks” i nauczycielka wychowania fizycznego zdobyła srebrny medal w pchnięciu kulą (11,33 m) na odbywających się na Maderze Mistrzostwach Europy Masters (kat. W55).

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

DODAJ KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Logo Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach