Gmina Wodynie zaprasza seniorów na spotkanie z pielęgniarką.
Konsultacje będą dotyczyły profilaktyki zdrowotnej, dbania o dobre samopoczucie w wieku senioralnym, kontroli podstawowych parametrów zdrowia oraz codziennych sposobów wspierania zdrowego stylu życia.
Uczestnicy będą mogli również porozmawiać o najczęstszych problemach zdrowotnych i uzyskać cenne porady.
Spotkanie odbędą się w poniedziałek, 18 maja w miejscowościach: Wodynie – godz. 12:45, Oleśnica – godz. 14:00, Ruda Wolińska – godz. 15:15.
Projekt realizowany jest przez Spółdzielnia Socjalna Serwis Komunalny przy współpracy Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wodyniach, Gmina Wodynie oraz dzięki dofinansowaniu Starostwo Powiatowe w Siedlcach.




