Strona głównaSportPogoń ma zapewnione utrzymanie w I lidze

Pogoń ma zapewnione utrzymanie w I lidze

Siedlecka Pogoń przegrała na własnym stadionie ze Stalą Rzeszów 1:2, ale dzięki wygranej Polonii Warszawa z Górnikiem Łęczna zapewniła sobie utrzymanie w Betclic I lidze w nowym sezonie.

W Pogoni zagrał Bartłomiej Poczobut, który kiedyś reprezentował Stal. Trenerem bramkarzy Rzeszowian jest Maciej Krzyształowicz, pracujący niegdyś w Pogoni.

Następny mecz Pogoń rozegra w piątek 15 maja o 18:00 w Siedlcach ze Stalą Mielec.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

DODAJ KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Logo Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach