Siedlecka Pogoń przegrała na własnym stadionie ze Stalą Rzeszów 1:2, ale dzięki wygranej Polonii Warszawa z Górnikiem Łęczna zapewniła sobie utrzymanie w Betclic I lidze w nowym sezonie.
W Pogoni zagrał Bartłomiej Poczobut, który kiedyś reprezentował Stal. Trenerem bramkarzy Rzeszowian jest Maciej Krzyształowicz, pracujący niegdyś w Pogoni.
Następny mecz Pogoń rozegra w piątek 15 maja o 18:00 w Siedlcach ze Stalą Mielec.




