Strona głównaSpołeczeństwo„Motowiosna 2026” już w najbliższą sobotę

„Motowiosna 2026” już w najbliższą sobotę

W sobotę, 16 maja na terenach zielonych przy ul. Wiszniewskiego odbędzie się „Motowiosna 2026”. To wydarzenie, które połączy pasję do motoryzacji, świetną zabawę i rodzinną atmosferę.

Start o godz. 14:00. W programie: koncerty na żywo, pokaz trialu, wioska rycerska oraz pokazy rycerskie, pokaz ratownictwa medycznego, strefa gastronomiczna, bezpłatne dmuchańce i animacje dla dzieci.

To idealna okazja, by spędzić czas z rodziną i znajomymi, zobaczyć niesamowite pokazy i poczuć prawdziwy klimat motoryzacyjnej wiosny.

Projekt realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Siedlce na 2026 r.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

DODAJ KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Logo Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach