
W sobotę, 16 maja na terenach zielonych przy ul. Wiszniewskiego odbędzie się „Motowiosna 2026”. To wydarzenie, które połączy pasję do motoryzacji, świetną zabawę i rodzinną atmosferę.
Start o godz. 14:00. W programie: koncerty na żywo, pokaz trialu, wioska rycerska oraz pokazy rycerskie, pokaz ratownictwa medycznego, strefa gastronomiczna, bezpłatne dmuchańce i animacje dla dzieci.
To idealna okazja, by spędzić czas z rodziną i znajomymi, zobaczyć niesamowite pokazy i poczuć prawdziwy klimat motoryzacyjnej wiosny.
Projekt realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Siedlce na 2026 r.




