
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza w niedzielę, 7 czerwca o godz. 18. do parku Aleksandria na koncert zespołu Lunaries. Daj się zaprosić do świata nastrojowych brzmień, poetyckiej wrażliwości i wyjątkowych tekstów.
Lunaries to nowo powstały projekt muzyczny, którego nazwa oraz twórczość inspirowane są subtelnym, tajemniczym pięknem księżycowego kwiatu – lunarii. Zespół porusza się w kręgach szeroko pojętej piosenki artystycznej, stawiając na pierwszym miejscu autentyczne emocje, przestrzeń dźwiękową oraz wartościowy tekst.
Muzyka formacji łączy w sobie nutę poetyckiej i etnicznej wrażliwości. Artyści nie stronią przy tym od odważnych eksperymentów, czerpiąc pełnymi garściami z natury i różnorodnych gatunków muzycznych. Dbają jednocześnie o wysoką jakość i przystępność przekazu, dzięki czemu w ich kompozycjach każdy odbiorca może odnaleźć cząstkę własnych historii i przeżyć.
Na scenie w Parku Aleksandria zaprezentują się utalentowani instrumentaliści i wokaliści. Podczas czerwcowego koncertu zespół wystąpi w składzie: Olga Jagieło – wokal, Karolina Maciejuk – wokal, Karolina Płotczyk – fortepian, Wojciech Watras – skrzypce.
Wyjątkowe brzmienie koncertu wzbogacą zaproszeni goście specjalni: Mirosław Dyl – perkusja, Antoni Jagiełło – kontrabas, gitara basowa, Maciej Turkowski – gitara akustyczna
reklama




