Krzysztof Danielewicz, Michał Kołodziejski oraz asystent trenera Adam Billewicz odejdą z Pogoni po wygaśnięciu kontraktów. Klub przekazał pierwsze informacje transferowe.
Danielewicz grał w Pogoni wiosną sezonu 2019-20 i w latach 24-26. Łącznie rozegrał 41 spotkań ligowych, w których strzelił sześć goli.
Kołodziejski trafił do Siedlec przed startem sezonu 25-26. Rozegrał dziewięć spotkań ligowych.
Billewicz dołączył do sztabu Adama Noconia na początku września 2025 roku. Pełnił on funkcję asystenta trenera.




