Przy ulicy 11 Listopada 49 w Siedlcach może powstać 12-piętrowy blok. Do urzędu miasta trafił wniosek firmy „Budomatex” o ustalenie lokalizacji inwestycji mieszkaniowej w obrębie ulic: Jagiełły, Rynkowej i Sobieskiego.
Projekt przewiduje maksymalnie 260 mieszkań (minimum 230). Budynek będzie w kształcie litery C i ma mieć od 9 do 12 kondygnacji oraz garaż podziemny. W związku z inwestycją planowana jest wycinka ponad 20 drzew.

W projekcie uwzględniono łącznie około 320 miejsc postojowych dla samochodów w garażu i terenie oraz miejsca postojowe dla rowerów. Na terenie mają pojawić się elementy małej architektury takie jak ławeczki, urządzenia do ćwiczeń czy leżaki. Nie będzie natomiast placu zabaw.

Przypominamy, że podczas ostatniej sesji miejskiej radni nie zgodzili się na budowę bloku w sąsiedniej lokalizacji, czyli przy 11 Listopada 51. Firma „Społem” planowała wybudować tam 11-piętrowy blok.






Jagiełły nie dała rady ale 11 Listopada zapewnie da radę.
Tak oto wygląda obiektywizm siedleckich bez-radnych…
Nawet wygląda tak samo jak planowany blok Społemu. Ciekawe, czy tu też będą zastrzeżenia do architektury?
Szkoda, że bez usług na parterze. Fajne miejsce na jakąś siłownię.
To zależy od Prezydenta (czyli Miasta Siedlce). Jeśli jest MPZG i są to tereny mieszkaniowe, to nie można lokalizować usług. Może lexdeveloper nie przewiduje takich zmian… Trzeba sprawdzić… i wszystko będzie jasne.
Czekam na fikołki logiczne niemiłosiernie panujących radnych
te dwa budynki zmienia okolice na wielki plus – budować i nie patrzeć
Co zrobić jak Prezydent jest ze wsi i nie akceptuje większych budowli od stodoły.
Budować stodoły. I przywrócić dawną nazwę ul. 3 go Maja (Stodolna).
Jeżeli PSS nie dostał zgody to i budomatex nie dostanie , ten sam lub podobny projekt.Zaraz by były protesty a to im rynek przeszkadza itp itd.Patodeweloperka
Wygląda na to,że w tym rejonie trzech developerów chce budować cztery budynki i to spore.Takiej sytuacji w Siedlcach jeszcze nie było.Jak doliczyć jeszcze teren po Chemii,to jeszcze więcej.Robi się ciekawie.Jak wybrną z tego radni?.
Stawiam na to, że jeden (—–) pobuduje to co zaplanował.
Siedlce na S, to i budowlaniec na S.
Kto to kupi… no chyba że sprzedawcy truskawek i czereśni… przecież mieszkań w Siedlcach i okolicy w brud..stoją puste????