Strona głównaSpołeczeństwoDruga odsłona akcji „Zadbaj z nami o swoje zdrowie psychiczne”

Druga odsłona akcji „Zadbaj z nami o swoje zdrowie psychiczne”

Siedleckie Centrum Zdrowia Psychicznego działające przy szpitalu miejskim zaprasza na drugą edycję akcji pod hasłem „Zadbaj z nami o swoje zdrowie psychiczne”. Ta podzielona będzie na 4 kroki.

Pierwszy dotyczyć będzie aktywności fizycznej. W sobotę, 20 czerwca odbędzie się spacer z Panią Przewodnik – Natalią Zyśk. Uczestnicy dowiedzą się o początkach opieki medycznej, a przy okazji zadbają o kondycję. Zbiórka przy Ratuszy Miejskim „Jacku” o godz. 12. W programie zwiedzanie Kaplicy Ogińskiej, która pełniła rolę kaplicy szpitalnej, Pałacu Ogińskich, który kiedyś pełnił funkcję szpitala.v

Krok drugi – w lipcu dotyczyć technik relaksacyjnych, w sierpniu odbędą się rozmowy ze specjalistami a we wrześniu terapia zajęciowa.

Udział w akcji jest bezpłatny.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

DODAJ KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Logo Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach