
Siedleckie Centrum Zdrowia Psychicznego działające przy szpitalu miejskim zaprasza na drugą edycję akcji pod hasłem „Zadbaj z nami o swoje zdrowie psychiczne”. Ta podzielona będzie na 4 kroki.
Pierwszy dotyczyć będzie aktywności fizycznej. W sobotę, 20 czerwca odbędzie się spacer z Panią Przewodnik – Natalią Zyśk. Uczestnicy dowiedzą się o początkach opieki medycznej, a przy okazji zadbają o kondycję. Zbiórka przy Ratuszy Miejskim „Jacku” o godz. 12. W programie zwiedzanie Kaplicy Ogińskiej, która pełniła rolę kaplicy szpitalnej, Pałacu Ogińskich, który kiedyś pełnił funkcję szpitala.v
Krok drugi – w lipcu dotyczyć technik relaksacyjnych, w sierpniu odbędą się rozmowy ze specjalistami a we wrześniu terapia zajęciowa.
Udział w akcji jest bezpłatny.





