Strona głównaSportPierwszy mecz w półfinale dla Awenty

Pierwszy mecz w półfinale dla Awenty

W pierwszym półfinale Ekstraligi rugby Awenta Pogoń Siedlce wygrała z Arką Gdynia 59:12 (35:0).

Punkty: Latu Manoa 10 (2 P), Jędrzej Nowicki 10 (5 pd), Rati Asatiani 5 (P), Vaha Halaifonua 5 (P), Marcin Maciejewski 5 (P), Giorgi Maisuradze 5 (P), Martin Mangongo 5 (P), Krystian Olejek 5 (P), Daniel Trybus 5 (P), Daniel Gdula 4 (2 pd).

Podopieczni Łukasza Nowosza rewanż rozegrają 6 czerwca o 17:00 w Siedlcach.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

DODAJ KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Logo Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach