O brakach w dostępie do wody poinformowały władze samorządu. Powodem jest brak opadów i wysokie temperatury. – Studnie nie nadążają wydobywać wody – czytamy na profilu gminy w mediach społecznościowych.
Pracownicy gminy obsługują studnie ręcznie, a na terenie całego samorządu obowiązuje zakaz podlewania ogródków.




