Trwają zapisy na XIII Bieg uliczny „Z wisienką w tle”. Wydarzenie odbędzie się 18 lipca, start o godz. 13:00 ze stadionu Ruda Wiśniew. Będzie to święto dla miłośników aktywności fizycznej.
Tradycyjnie odbędzie się Bieg Open i Nordic Walking na dystansie 5 km. Dystanse dla dzieci: 200 m – rocznik 2019 i młodsi / 400 m – roczniki 2016–2018 / 600 m – roczniki 2013–2015 / 800 m – roczniki 2011–2012.
Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy pełen niespodzianek, posiłek i pamiątkowy medal, a najlepsi statuetki i nagrody. Odbędzie się także loteria, oraz prowadzona będzie również zbiórka do puszki na rzecz Dawida Bierkata.
Zapisy trwają do 30 czerwca 2026 r. (lub do wyczerpania limitu miejsc).




