Strona głównaSportPrzemysław Szur dołącza do Pogoni

Przemysław Szur dołącza do Pogoni

Kolejne wzmocnienie w siedleckiej Pogoni. Nowym piłkarzem klubu został Przemysław Szur. 30-letni defensor pierwsze kroki w piłce nożnej stawiał w szkółkach Gryfa Wejherowo i Arki Gdynia.

Ma na swoim koncie 20 występów i jednego gola w Ekstraklasie, w barwach Ruchu Chorzów. W minionym sezonie reprezentował I-ligową Polonię Warszawa, w której zagrał 14 razy i dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

– Mecze z Pogonią były zawsze niezwykle wymagające. Wiem jaki styl preferuje trener Adam Nocoń. To mnie skusiło, żeby przyjść do Siedlec. Dobrze pamiętam mecz Polonii z Pogonią, który wygraliśmy 4:2. W swojej karierze grywałem na różnych pozycjach, ale najlepiej czuję się na środku obrony – powiedział nowy piłkarz Pogoni.

Szur parafował z Pogonią roczny kontrakt z opcją przedłużenia.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

DODAJ KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Logo Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach