Strona głównaSportMichał Grabek z powołaniem do reprezentacji Polski

Michał Grabek z powołaniem do reprezentacji Polski

Młody mężczyzna stoi przed siatką do siatkówki, gotowy do gry.
Michał Grabek, fot. KPS Siedlce

Michał Grabek otrzymał powołanie do reprezentacji Polski U-22. Zawodnik KPS i przyjmujący będzie reprezentował siedlecki klub i Polskę na arenie międzynarodowej.

Biało-Czerwoni intensywnie przygotowują się do nadchodzących wyzwań. Po serii meczów sparingowych przyszedł czas na krótki odpoczynek, a następnie zespół uda się do Francji, gdzie rozegra kolejne mecze kontrolne i odbędzie zgrupowanie.

Zwieńczeniem przygotowań będą mistrzostwa Europy, które odbędą się w portugalskiej Albufeirze w dniach 29 czerwca – 4 lipca.

ŹródłoKPS Siedlce
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

DODAJ KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Logo Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach