
Michał Grabek otrzymał powołanie do reprezentacji Polski U-22. Zawodnik KPS i przyjmujący będzie reprezentował siedlecki klub i Polskę na arenie międzynarodowej.
Biało-Czerwoni intensywnie przygotowują się do nadchodzących wyzwań. Po serii meczów sparingowych przyszedł czas na krótki odpoczynek, a następnie zespół uda się do Francji, gdzie rozegra kolejne mecze kontrolne i odbędzie zgrupowanie.
Zwieńczeniem przygotowań będą mistrzostwa Europy, które odbędą się w portugalskiej Albufeirze w dniach 29 czerwca – 4 lipca.




