Mamy pierwszy letni transfer w Pogoni. Nowym zawodnikiem siedleckiego klubu został 18-letni Jakub Barczak.
– Jestem pozytywnie nastawiony do gry w Pogoni. Praktycznie przez całe życie jestem poza rodzinnym domem. Za młodu jeździliśmy z rodzicami i bratem na treningi z Przemyśla do Krosna, po pięciu latach wyruszyłem na Śląsk, a konkretnie do Górnika Zabrze. To była pierwsza poważna próba charakteru. Jeżeli chodzi o moje atuty uważam, że dobrze radzę sobie ze stałymi fragmentami gry i jestem wybiegany – powiedział Barczak. (źródło: MKP Pogoń Siedlce)
Jakub Barczak to wychowanek Polonii Przemyśl. Ostatnie lata spędził w Górniku Zabrze. Miniony sezon zakończył z 28 występami i jednym golem w III-ligowych rezerwach. Z Górnika został wypożyczony do końca sezonu 2026-2027.




