Obrońca przyszedł do Pogoni w styczniu ubiegłego roku i odegrał kluczową rolę w pozostaniu zespołu na zapleczu Ekstraklasy w sezonie 2025/26.
W trakcie 1,5-rocznego pobytu w Siedlcach Flis rozegrał 43 mecze, w których strzelił 18 bramek. Najbardziej pamiętny występ zanotował w meczu ostatniej kolejki sezonu 2024-25, kiedy zanotował dublet na wagę utrzymania przeciwko Warcie Poznań.
Nowym klubem Flisa została Wisła Płock.




