Strona głównaSportMarcin Flis odszedł z Pogoni do Wisły Płock

Marcin Flis odszedł z Pogoni do Wisły Płock

Obrońca przyszedł do Pogoni w styczniu ubiegłego roku i odegrał kluczową rolę w pozostaniu zespołu na zapleczu Ekstraklasy w sezonie 2025/26.

W trakcie 1,5-rocznego pobytu w Siedlcach Flis rozegrał 43 mecze, w których strzelił 18 bramek. Najbardziej pamiętny występ zanotował w meczu ostatniej kolejki sezonu 2024-25, kiedy zanotował dublet na wagę utrzymania przeciwko Warcie Poznań.

Nowym klubem Flisa została Wisła Płock.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

DODAJ KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Logo Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach