Strona głównaPolicjaMając 2,8 promila wiozła dziecko

Mając 2,8 promila wiozła dziecko

Za przestępstwa narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia oraz prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu odpowie w najbliższym czasie 34 – letnia mieszkanka Siedlec zatrzymana wczoraj (15 sierpnia) w policyjnym areszcie.

Kobieta kierując osobowym volkswagenem, w którym przewoziła 6 – letnie dziecko, prowadziła pojazd mając blisko 2,8 promila alkoholu w organizmie.

15 sierpnia około godz. 17.45 policjanci zatrzymali 34 – letnia mieszkankę Siedlec. Kobieta kierując samochodem osobowym, w którym przewoziła 6 – letnie dziecko, wjechała w remontowaną ulicę, gdzie jej pojazd zawiesił się uniemożliwiając kierującej dalszą jazdę. Sytuacją tą zainteresował się przypadkowy przechodzień. Gdy podszedł do kobiety i zapytał czy potrzebuje pomocy stwierdził, że jest ona pod wyraźnym wpływem alkoholu. Fakt ten został potwierdzony przez wezwanych na miejsce funkcjonariuszy podczas badania, które wykazało, że kierująca ma w wydychanym powietrzu blisko 2,8 promila alkoholu.

Kobieta do wytrzeźwienia została zatrzymana w policyjnym areszcie. W najbliższym czasie odpowie za narażenie dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia oraz prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu.

źródło: nadkom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

3 KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Logo Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach