Policjanci z Siedlec tylko wczoraj, 16 września zatrzymali aż jedenaście osób poszukiwanych, w tym dwóch nieletnich. Większość z nich była poszukiwana za nieopłacone grzywny, które zostały zamienione na kary aresztu.
Jednakże wśród zatrzymanych był także 49-letni siedlczanin, ścigany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Siedlcach za popełnione przestępstwo, który ma do odbycia karę 3 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności oraz dodatkowo 30 dni zastępczej kary aresztu za nieuiszczoną grzywnę.
Policjanci zatrzymali także dwóch nieletnich poszukiwanych celem doprowadzenia do Miejskiego Ośrodka Wychowawczego.
Warto pamiętać, że niezapłacona grzywna może zostać zamieniona przez sąd na karę aresztu, od kilku dni nawet do 6 miesięcy.





A Pisowcy jak chodzili tak chodzą…